*******عقل می گوید بمان و عشق می گوید برو .... و این هر دو، عقل و عشق را، خداوند آفریده است تا وجود انسان در حیرت میان عقل و عشق معنا شود، اگر چه عقل نیز اگر پیوند خویش را با چشمه خورشید نبرد، عشق را در راهی که می رود، تصدیق خواهد کرد؛ آنجا دیگر میان عقل و عشق فاصله ای نیست اکنون بنگر حیرت میان عقل و عشق را***************

 
 
 

سخن شهيد

                                                  هو الشهيد

·         دانشجوی شهید حسین رشیدی بیدگلی:

ای امت رسول الله هر کس یک قدم الان عقب بماند خسرانی بزرگ کرده است. جلوی فساد را بگیرید، جوانان حزب الله حافظ خون شهیدان باشند و جوانان منحرف را جلوگیری و هدایت کنند. جامعه را با قاطعیت بسازند.

·         دانشجوی شهید سعید نیک فلک:

هرگاه نگاهم به عکس شهیدی می افتاد، از خود خجالت می کشیدم. خدایا!تو شاهدی که من عاشقانه به سوی تو می آیم.

·         دانشجوی شهید مراد علی اعلایی:

خدای من شاهد است که نه برای گرفتن انتقام و نه برای اینکه شهید بشوم و به بهشت بروم، تنها هدفم از این کار احیای دینم و تداوم انقلابم می باشد.

 

لینک نوشته

سخن

                             بسم الله الرحمن الرحيم

 

سخنی با خوانندگان عزیز. آنهایی که همه چشم به راه یار مهربان به میهمانی بهار آمده­اند. بهار قرآن، ماه مبارک رمضان یادآور مردان پاک، نام آوران تسبیح گو، یادآور خاکریزهای سراسر خاطره و شور و شعور مردان سرنهاده بر خاک، طائران افلاک، مشتی استخوان و یک پلاک، یادآور زمزمه­های شبانه مردان مرد، شیران صحنه نبرد که هنوز نوای حزین دعای کمیل­شان از اعماق سنگرهای نبرد به گوش می­رسد، گویی اشیاء پیرامون این پارسایان، این قاریان قرآن، هنوز خاطره سحرهای پر از معنویت جبهه­ها را از یاد نبرده­اند، از اهالی جبهه تا قافله راهیان دیار نور، از هر بسیجی که بپرسی زبان به ستایش مردان رمضان، مردان بدر و خیبر و حنین خواهد گشود و به یاد آن لاله­ها و دفاع مقدسشان به استقبال بهار قرآن دیگری می­رویم و با یاد حنجرههای طلایی شهدای طلائیه و جنون و ....

دعای سحر را زمزمه می­کنیم و شکوه یادشان را هر جمعه با اشک و ندبه به هم می­آمیزیم تا عطر نفسهای سحر خیزان، در این ماه رحمت و برکت شهسوار دیار وحی را با ذوالفقار حیدری به حرمت خون شهدامان به دیارمان روانه کنی، چرا که رمضان ماه خود سازی است، ماه تکامل است، ماه نزول قرآن است و قرآن، برنامه زندگی یک انسان کامل است در یک جامعه دینی و تکامل یافته، پس بیایید در این سرزمین پاک پر از لاله، تندیس مردان ایمان و شرف از نور بتراشیم و نماد شهر و دیارمان سازیم. به کتاب خدا عاشقانه مهر بورزیم و در طریق دانایی گام برداریم و به انتظار ظهور انسان کامل و مولایمان و در تکامل روح ایمانی خویش و سرشار از عطر قرآن و مست از جام رمضان به او اقتدا کنیم که به فرموده میزبان ضیافت رمضان، خدای رحمان: « بقیة الله خیرٌ لکم ان کنتم مؤمنین»

 

لینک نوشته

 
 
پژوهشی در قرآن
یا کریم
بی قرار ظهور
منتظر ظهور
فتوبلاگ من
مرکز فرهنگی شهید آوینی
تدبیر
به یاد او
جمعه ها با حافظ
آقای خامنه ای سلام
پاک باش و خدمتگزار
شهید ستان
انتظار ظهور
ارتش ایران
خاطرات سفید
يک آسمان ستاره
شهدای تفحص
صدای شهيد همت
صدای شهيد حسن باقری
صدای شهيد چمران
صدای شهيد حسن خرازی
صدای شهيد مهدی زين الدين
صدای شهيد مهدی باکری
صدای شهيد کلهر
دستنوشته های يک کج و معوج ۱۶ ساله
باران
مسافر
خاطرات جبهه
پلاک يعنی هويت
ساقی ميکده
خاطرات جبهه


پشتیبان
پرشین بلاگ